READING

Włoskie płytki, czy dalej są hitem w aranżacji łaz...

Włoskie płytki, czy dalej są hitem w aranżacji łazienek?

łazienka

Włoskie projekty łazienek cieszą się wyjątkowym uznaniem. Ich cechami charakterystycznymi są dbałość o detale i elegancja. Aby osiągnąć taki efekt, konieczne jest użycie wyjątkowych materiałów, w tym odpowiedniego rodzaju płytek, które pokryją ściany oraz podłogę. Włoskie płytki cały czas cieszą się ogromną popularnością między innymi ze względu na doskonałą jakość.

Gdzie szukać włoskich płytek do łazienki?

Oryginalne włoskie płytki, które wyróżniają się trwałością i unikalnym designem nie są dostępne w każdym sklepie z artykułami wykończeniowymi. Chcąc nadać swojej łazience wyjątkowy charakter, warto przejrzeć włoskie płytki od znanych projektantów na bellamica.pl. Pozwolą one na stworzenie zarówno nowoczesnej, jak i klasycznej aranżacji. Moda na włoskie płytki nie przemija, a szczególną popularnością cieszą się one wśród osób, które chcą, aby wnętrze ich mieszkania wyróżniały się pod względem estetyki, a przy tym były solidnie wykończone.

Włoskie płytki – hit aranżacji wnętrz

Wbrew pozorom moda na włoskie płytki nie jest chwilowa i trwa już dość długo. W ostatnich latach możemy jednak zauważyć znaczny wzrost popularności tych elementów wykończeniowych. Wpływ na to mają bez wątpienia osoby, które lansują styl w architekturze i wystroju wnętrz kojarzący się z Włochami, ale nie bez znaczenia jest również większa dostępność tego rodzaju produktów.

Fenomen włoskich płytek kryje się także w ich uniwersalności. Dzięki nim możemy stworzyć zarówno minimalistyczne aranżacje, jak i przepiękne wnętrza w stylu glamour. To jednak nie koniec, odpowiednio dobrane włoskie płytki mogą stanowić wspaniałe uzupełnienie stylu skandynawskiego, vintage, retro, kolonialnego czy rustykalnego. Bogata kolorystyka, nietypowe wzornictwo, unikalna struktura – to wszystko, czego trzeba, aby stworzyć oryginalną i budzącą podziw łazienkę. Przy tworzeniu wzorów zdobiących płytki włoskie niejednokrotnie biorą udział znani projektanci.

Wysoka jakość włoskich płytek

Jak już wspominaliśmy, włoskie płytki wyróżniają się nie tylko wspaniałym wyglądem, ale również jakością. Producenci tych elementów mają na uwadze szczególne potrzeby i oczekiwania klientów, w związku z czym dbają o dobór wysokiej klasy materiałów. Włoskie płytki łazienkowe są odporne na uszkodzenia, a ich idealnie wykończone krawędzi pozwalają na tworzenie dowolnych, oryginalnych wzorów zarówno na ścianach, jak i na podłodze. Dostępne są również włoskie płytki w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy jest w stanie znaleźć wyrób idealnie dopasowany do jego potrzeb.

Za wyjątkową trwałość włoskich wyrobów odpowiada zarówno dobór właściwego materiału, jak i specjalny proces wypalania. Technologia stosowana przez Włochów do produkcji płytek jest trzymana w tajemnicy, wiadomo natomiast, że łączą oni nowoczesne sposoby z tradycyjnymi metodami, co daje wspaniałe efekty.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.