READING

TOP 5 firmy wykonujące drewniane domki dla dzieci

TOP 5 firmy wykonujące drewniane domki dla dzieci

Drewniane domki dla dzieci

Kto z nas nie marzył w dzieciństwie o drewnianym domku, w którym mógłby się zaszyć i w spokoju bawić z przyjaciółmi? Mimo upływu lat, okazuje się, że te dziecięce marzenia nie tracą ważności. Na rynku pojawiło się ostatnio wiele firm, które oferują właśnie takie drewniane domki. Którą z nich wybrać? Jaka firma wykonuje najlepsze drewniane domki dla dzieci?

1. Drewnolandia.pl

Poszukując firmy, która wykona dla naszych dzieci drewniany domek, warto zwrócić uwagę na doświadczenie i uznanie na rynku. Znana firma wykonująca domki dla dzieci z drewna to na pewno Drewnolandia. Zdobyła prestiżową nagrodę w kategorii Jakość Roku 2013, a rok później Laur Klienta – Odkrycie Roku 2014. W tej firmie ceni się takie wartości jak uczciwość, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. W ofercie Drewnolandii znajdują się parterowe i piętrowe domki dla dzieci, ale także domy, altany, wiaty, drewutnie, domki letniskowe, tarasy itd.

2. Domki-Zylajek.pl

Duży wybór domków dla dzieci w różnych cenach znaleźć można także na Domki-Zylajek.pl . Jest to producent domków ogrodowych, który od lat zajmuje się wykonywaniem z drewna nie tylko takich pomieszczeń dla dzieci, ale także bud dla psów, domków ogrodowych czy gołębników. To, co wyróżnia tą firmę to indywidualne podejście do klienta i wykonywanie produktów z najwyższej jakości materiałów. Warto dodać, że klientami tej firmy są nie tylko osoby mieszkające w Polsce, ale także za granicą.

3. NaturalToy.pl

Firma ta reklamuje się hasłem „domki dla wymagających”. Na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo wykonanych domków dla dzieci i to jest dla nich priorytet. To, co charakteryzuje NaturalToy to wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość wykonania i niepowtarzalny wygląd każdego domku. Zaletą jest także ciągła konsultacja z klientem na każdym etapie realizacji.

4. ActiveGarden.pl

Ta firma ma w swojej ofercie nie tylko drewniane domki do przydomowych ogrodów, ale także do użytku publicznego. Decydując się na produkty tej firmy można być pewnym, że są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, które nie ulegną zniszczeniu, mimo „używania” ich na zewnątrz. Każdy domek dla dzieci ma stosowne certyfikaty bezpieczeństwa i nie ma obaw o korzystanie z nich przez najmłodszych.

5. Dzepetto.pl

Firma o wdzięcznej nazwie, która nawiązuje do historii Pinokia, zajmuje się produkcją wyłącznie takich drewnianych domków, a także akcesoriów do nich. Każdy domek najpierw jest projektowany przez zespół doświadczonych architektów i stolarzy, a potem tworzony z dbałością o najmniejszy szczegół. Wszystkie elementy są bowiem wykonywane ręcznie, co jest niewątpliwą zaletą takich domków. Do produkcji stosuje się najwyższej jakości drewno i ekologiczne farby wodne. Kreatywność w wykonywaniu domków dla dzieci gwarantuje, że każdy z nich wygląda niepowtarzalnie i z pewnością ucieszy niejedno dziecko.


  1. Aneta

    3 października

    Super są takie domki! Ale samemu chyba też można to zrobić, tylko sporo z tym roboty. Widziałam na YouTube sporo takich filmików, a mój znajomy właśnie sam to wszystko robił i świetnie mu wyszło.

  2. Ika

    20 kwietnia

    Nie wiem czy firma Naturaltoy jeszcze działa bo ich strona internetowa tu podana już nie, Może zmienili nazwę ale radzę trzymać się od nich z daleka. Piękne zdjęcia i na tym koniec. Do momentu wzięcia wysokiej zaliczki było przemiło. Potem czekanie i brak realuzacji zamówienia wg ustaleń. Chamska korespondencja. Domku nie ma.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.