Czytasz

TOP 5 firmy wykonujące drewniane domki dla dzieci

TOP 5 firmy wykonujące drewniane domki dla dzieci

Kto z nas nie marzył w dzieciństwie o drewnianym domku, w którym mógłby się zaszyć i w spokoju bawić z przyjaciółmi? Mimo upływu lat, okazuje się, że te dziecięce marzenia nie tracą ważności. Na rynku pojawiło się ostatnio wiele firm, które oferują właśnie takie drewniane domki. Którą z nich wybrać? Jaka firma wykonuje najlepsze drewniane domki dla dzieci?

1. Drewnolandia.pl

Poszukując firmy, która wykona dla naszych dzieci drewniany domek, warto zwrócić uwagę na doświadczenie i uznanie na rynku. Znana firma wykonująca domki dla dzieci z drewna to na pewno Drewnolandia. Zdobyła prestiżową nagrodę w kategorii Jakość Roku 2013, a rok później Laur Klienta – Odkrycie Roku 2014. W tej firmie ceni się takie wartości jak uczciwość, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. W ofercie Drewnolandii znajdują się parterowe i piętrowe domki dla dzieci, ale także domy, altany, wiaty, drewutnie, domki letniskowe, tarasy itd.

2. Domki-Zylajek.pl

Duży wybór domków dla dzieci w różnych cenach znaleźć można także na Domki-Zylajek.pl . Jest to producent domków ogrodowych, który od lat zajmuje się wykonywaniem z drewna nie tylko takich pomieszczeń dla dzieci, ale także bud dla psów, domków ogrodowych czy gołębników. To, co wyróżnia tą firmę to indywidualne podejście do klienta i wykonywanie produktów z najwyższej jakości materiałów. Warto dodać, że klientami tej firmy są nie tylko osoby mieszkające w Polsce, ale także za granicą.

3. NaturalToy.pl

Firma ta reklamuje się hasłem „domki dla wymagających”. Na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo wykonanych domków dla dzieci i to jest dla nich priorytet. To, co charakteryzuje NaturalToy to wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość wykonania i niepowtarzalny wygląd każdego domku. Zaletą jest także ciągła konsultacja z klientem na każdym etapie realizacji.

4. ActiveGarden.pl

Ta firma ma w swojej ofercie nie tylko drewniane domki do przydomowych ogrodów, ale także do użytku publicznego. Decydując się na produkty tej firmy można być pewnym, że są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, które nie ulegną zniszczeniu, mimo „używania” ich na zewnątrz. Każdy domek dla dzieci ma stosowne certyfikaty bezpieczeństwa i nie ma obaw o korzystanie z nich przez najmłodszych.

5. Dzepetto.pl

Firma o wdzięcznej nazwie, która nawiązuje do historii Pinokia, zajmuje się produkcją wyłącznie takich drewnianych domków, a także akcesoriów do nich. Każdy domek najpierw jest projektowany przez zespół doświadczonych architektów i stolarzy, a potem tworzony z dbałością o najmniejszy szczegół. Wszystkie elementy są bowiem wykonywane ręcznie, co jest niewątpliwą zaletą takich domków. Do produkcji stosuje się najwyższej jakości drewno i ekologiczne farby wodne. Kreatywność w wykonywaniu domków dla dzieci gwarantuje, że każdy z nich wygląda niepowtarzalnie i z pewnością ucieszy niejedno dziecko.


  1. Aneta

    3 października

    Super są takie domki! Ale samemu chyba też można to zrobić, tylko sporo z tym roboty. Widziałam na YouTube sporo takich filmików, a mój znajomy właśnie sam to wszystko robił i świetnie mu wyszło.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *