READING

Producenci mebli dziecięcych w Polsce

Producenci mebli dziecięcych w Polsce

Drewniane meble dziecięce

Urządzając pokój dla naszego dziecka zawsze zwracamy uwagę nie tylko na estetykę i jakość wybranych rzeczy, ale i na bezpieczeństwo. Chcemy być pewni, że meble, na które się zdecydujemy, nie będą w żaden sposób zagrażały naszemu dziecku. Warto wiedzieć, gdzie szukać takich mebli do pokoiku. U jakich producentów mebli dziecięcych warto zrobić zakupy?

ATB Meble

Jednym z czołowych producentów mebli dla najmłodszych użytkowników jest ATB (atbmeble.pl). To, co wyróżnia tą firmę, to ciekawe wzornictwo, wysoka jakość wykonanych produktów, ale i doświadczenie. ATB to wiele lat produkcji mebli dziecięcych i zrealizowanych pomysłów, co zresztą przekłada się na popularność tego producenta wśród rodziców. Meble dla dzieci i młodzieży ATB wykonuje już od 1995 roku. Wszystkie posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, a także są wielofunkcyjne i rosną razem z dziećmi, co jest szczególnie istotne.

BabyBest

BabyBest to poznański producent mebli dla dzieci. Jego produkty wyróżniają się interesującym wzornictwem, gamą kolorów, a przy tym są bezpieczne i funkcjonalne. Meble z BabyBest są uniwersalne, bowiem można je dopasować zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz. Mają też inną zaletę – rosną razem z dziećmi, więc kiedy maluch podrośnie, nie trzeba mebli wymieniać na nowe, wystarczy je nieco przearanżować lub dokupić nowe elementy.

Bellamy

Bellamy to producent mebli dla dzieci i niemowląt. Wszystkie produkty są dopasowane do wieku i potrzeb najmłodszych, mają zaokrąglone rogi, półki są zabezpieczone przed wypadaniem, są w nich elementy zabezpieczające zamykanie np. schowka na zabawki. Nie da się ukryć, że producent Bellamy stawia szczególny nacisk na jakość i bezpieczeństwo dzieci, nie tracąc przy tym na nowoczesnym wzornictwie oferowanych mebli.

Baggi Design

Baggi Design to marka należąca do producenta Globinit, który zajmuje się wykonywaniem różnych mebli, nie tylko dla dzieci. Marka ta może pochwalić się meblami, na których widoczne są ciekawe wzory, a to dzięki zastosowaniu techniki zdobniczej 3D. Meble są w 100% bezpieczne dla dzieci. Oprócz wymaganych atestów i certyfikatów, posiadają one zabezpieczenia przed przewracaniem mają zaokrąglone krawędzie. Meble zostały wykonane z takich materiałów, które są odporne na zarysowania i zostały pokryte lakierem, który jest bezpieczny w użytkowaniu przez dzieci.

Pinio

Pinio to marka producenta Drewnostyl, który ma 25-letnie doświadczenie w branży meblarskiej. To co wyróżnia meble Pinio to odwołanie do dziecięcej wyobraźni, co widoczne jest we wzornictwie. Do tego należy dodać wysoką jakość wykonania i sam materiał, z którego wytwarzane są meble. Producent używa bowiem drewna, które pochodzi z polskich lasów. Dostajemy więc nie tylko nowoczesne meble, są one też ekologiczne i naturalne. Oczywiście meble dla dzieci Pinio są zupełnie bezpieczne w użytkowaniu, szczególnie wśród najmłodszych.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.