READING

Opłatomaty – producenci i operatorzy opłatom...

Opłatomaty – producenci i operatorzy opłatomatów w Polsce

Karta płatnicza w ręce

Opłatomaty to coraz częściej spotykane urządzenia w urzędach, sądach czy bankach. Dzięki nim, praca w tych instytucjach przebiega sprawniej, a klienci nie muszą stać w kolejkach do kas. Opłatomaty wyglądem przypominają biletomaty, które spotkać można na przystankach. Różnią się natomiast wieloma praktycznymi funkcjami, przydatnymi w danych instytucjach. Jacy są czołowi producenci i operatorzy opłatomatów w Polsce?

Mera Systemy

Mera Systemy to firma, która swoją siedzibę ma w Grodzisku Mazowieckim przy ul. M. Langiewicza 16. W ofercie znaleźć można szereg urządzeń usprawniających pobieranie opłat i wpłat w różnych instytucjach, np. w urzędach czy sądach. Opłatomaty mają dotykowe ekrany, które są wysoko kontrastowe i wandaloodporne. Większość z nich ma podświetlenie LED oraz wielojęzyczny interfejs. Jak wynika z opisu opłatomatu na stronie producenta www.mera-systemy.pl/oplatomat/ dokonywane w urządzeniu płatności mogą być gotówkowe lub bezgotówkowe (kartami Visa i MasterCard). Oprócz sprzedaży opłatomatów, Mera Systemy odpowiedzialna jest także za serwisowanie urządzeń.

PROELTRONIC

Opłatomaty dostępne są także w ofercie PROELTRONIC. Siedziba tej firmy znajduje się przy ul. Obwodowej 16 w Warce. Oferowane opłatomaty zwane są także kasami automatycznymi. Są to urządzenia wolnostojące, w pełni zautomatyzowane. Korzystanie z takich opłatomatów nie przysparza wielu problemów, nawet starszym użytkownikom. Urządzenia wyposażone są w dotykowe ekrany, drukarkę paragonową i akceptory banknotów oraz monet. Obsługują one zarówno transakcje gotówkowe, jak i za pomocą kart płatniczych.

HILLTECH

HILLTECH to kolejna firma, która ma w ofercie zautomatyzowane urządzenia do poboru opłat oraz wpłat. Zlokalizowana jest ona w Warszawie, przy ul. Farysa 29B. Opłatomaty są w pełni przystosowane do samodzielnej obsługi. Posiadają intuicyjny interfejs, dzięki czemu każdy użytkownik może z nich skorzystać. Jeżeli chodzi o rodzaje płatności, urządzenie wykonuje transakcje gotówkowe, ale i za pomocą kart (zbliżeniowo lub tradycyjnie). Opłatomaty HILLTECH przeznaczone są dla banków, urzędów, instytucji płatniczych i sieci handlowych.

Planet Cash

Planet Cash należy do spółki IT CARD, która znajduje się w Warszawie przy ul. Jutrzenki 139. Urządzenia Planet Cash umożliwiają dokonywanie opłat za pomocą kart, bilonów lub gotówki. Wyróżnia je intuicyjność obsługi, a także fakt, że można z nich korzystać nawet w miejscach z ograniczonym dostępem do transmisji danych.

Globe Solutions

Kolejną firmą, która zajmuje się produkcją opłatomatów jest Globe Solutions. Znajduje się ona w Piasecznie przy ul. Mickiewicza 5A. Urządzenia Globe Solutions wyróżniają się niskimi kosztami eksploatacji, są dostępne całodobowo oraz są proste w obsłudze. Wśród wielu funkcji tych opłatomatów wymienia się między innymi identyfikację klienta, wykonywanie transakcji gotówkowych oraz kartami płatniczymi, możliwość transakcji online oraz drukowanie potwierdzeń wpłat.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.