READING

Jakiego producenta wkładki do drzwi są najtrwalsze...

Jakiego producenta wkładki do drzwi są najtrwalsze?

producenci wkladek do drzwi

Odpowiedniej jakości zamek w drzwiach może zabezpieczyć dom lub mieszkanie przed wizytą nieproszonych gości. Jaka wkładka do zamka zapobiegnie włamaniu i uchroni cenne rzeczy znajdujące się w Twoim domu lub mieszkaniu przed grabieżą? Poznaj najtrwalsze wkładki do drzwi renomowanych producentów.

Wkładka do drzwi Gerda Pro System

Szukasz wkładki do drzwi antywłamaniowych? Wkładka do zamka polskiej firmy Gerda to jedna z najlepszych na rynku antywłamaniowych wkładek do drzwi. Czym wyróżnia się ta wkładka do drzwi? Przede wszystkim zamek ten posiada zabezpieczenie przed jego otwarciem metodą zwaną bumpingiem. Ta wkładka do drzwi zewnętrznych jest niemożliwa do rozwiercenia, a zastosowany w niej mechanizm opiera się na ponad 2 700 000 różnych kombinacji kodu klucza. Wkładka do drzwi Gerda Pro System odznacza się wysoką wytrzymałością, która wynosi więcej niż 100 000 cykli. Ta wkładka bębenkowa do drzwi posiada najwyższą klasę zabezpieczenia i jest odporna na korozję oraz włamanie. Produkt ten otrzymał certyfikaty wydane przez NATO i Instytut Mechaniki Precyzyjnej.

Interaktywna wkładka do zamka Mul-T-Lock MTL 600

Wysoką jakością odznacza się również wkładka do drzwi wejściowych Mul-T-Lock MTL 600. Ta wkładka patentowa do drzwi została wyposażona w dwustronne zabezpieczenie, które uniemożliwia otwarcie zamka przez osoby nieupoważnione. Nie da się jej wyważyć wytrychem ani też przewiercić przy użyciu wiertarki. Technologia zastosowana w tej wkładce do drzwi to unikatowy system z obrotowym bębenkiem i pinami teleskopowymi, znajdującymi się na zewnątrz oraz wewnątrz. Dzięki temu istnieje ponad 3 000 000 kombinacji klucza, co wręcz uniemożliwia stworzenie jego rekombinacji. Zamka nie da się otworzyć, jeśli piny znajdują się w niewłaściwej linii podziału.

Wkładka do drzwi z kontrolą dostępu CLIQ Go Ikon

Kolejną wkładką do drzwi, która zapewnia bezpieczeństwo i praktycznie uniemożliwia wtargnięcie do wnętrza mieszkania lub domu jest wkładka do zamka z kontrolą dostępu CLIQ Go Ikon. Rozwiązanie to zapewnia wysoki poziom zabezpieczenia i sprawia, że podrobienie klucza jest wręcz niewykonalne. Otwarcie zamka umożliwia elektronika, która uruchamia się po włożeniu odpowiedniego klucza. Przesyłanie danych między kluczem a wkładką w drzwiach odbywa się poprzez kodowanie metodą AES 128 bitów. Czas uruchomienia się mechanizmu po włożeniu klucza to 0,1 sekundy. Ten rodzaj wkładki do drzwi sprawdzi się zarówno w przypadku domu jednorodzinnego, jak i w biurze.

Wkładka do drzwi LOB Hektor

Dobrej jakości wkładką do zamka jest również antywłamaniowa wkładka do drzwi LOB Hektor. Stanowi ona niezwykle trwałe rozwiązanie na wiele lat, ponieważ odznacza się wysoką odpornością na korozję i działanie wysokich temperatur. Mechanizm tej wkładki do drzwi sprawia, że złamanie kodu klucza jest niemal niemożliwe, ponieważ istnieje ponad 30 000 jego kombinacji.

Zastosowanie wysokiej jakości wkładki do drzwi wewnętrznych czy też zewnętrznych sprawi, że nie będziesz musiał obawiać się o bezpieczeństwo Twojego mienia.


 1. Biedok

  11 stycznia

  A do mnie nawet jakby się ktoś włamał to i tak nie miałby czego ukraść, mógłby się najwyżej zaśmiać 😀 może jak się kiedys dorobię to zainwestuję w interaktywną wkładkę bo brzmi ciekawie 😀

 2. KotWbutach

  16 stycznia

  A ja zawsze myślałem, że to drzwi powinny być wytrzymałe… Chociaż faktycznie, bez dobrej wkładki dość łatwo byłoby je otworzyć

 3. Sally

  21 lutego

  Interaktywna wkładka do drzwi to coś w co zdecydowanie warto zainwestować! Mam i nie zamieniłabym na klasyczną!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.