READING

Innowacyjne i designerskie buty sportowe? Adidas T...

Innowacyjne i designerskie buty sportowe? Adidas Tubular spełnią Twoje oczekiwania!

Kolaż butów Adidas Tubular

Marka Adidas intensywnie pracuje nad nowymi modelami butów, które zaraz po premierze stają się popularne na całym świecie. Tak było też w przypadku obuwia Adidas Tubular, które po kilku latach od wprowadzenia na rynek, wciąż są chętnie wybierane. Czym więc wyróżnia się ten model butów, że tak wiele osób po niego sięga?

Adidas Tubular – skąd wziął się pomysł na ten model?

Buty Adidas Tubular są dosyć nowym modelem. Pierwsze powstały na przełomie 2014 i 2015 roku i były inspirowane obuwiem Adidas Radical/Tubular z lat 90. XX wieku. Pomysł na stworzenie nowych sneakersów opierał się na połączeniu sportowych butów do biegania z futurystycznym designem.

Czym wyróżniają się buty Adidas Tubular?

Przede wszystkim oryginalnym wyglądem. Na pierwszym miejscu wymienić można giętką cholewkę przypominającą skarpetę. Jak ona wygląda można zobaczyć na konkretnych modelach Adidas Tubular dostępnych na domodi.pl/adidas-tubular, gdzie widać jak dobrze cholewka współgra z innymi elementami obuwia. Co daje takie rozwiązanie? Przede wszystkim stabilność i wygodę. Cholewka świetnie dopasowuje się do każdej nogi i nie uwiera podczas ruchów.

Drugim oryginalnym elementem jest podeszwa, która wyróżnia się lekkością i ciekawym wyprofilowaniem. Wyglądem przypomina ona nieco oponę, dzięki czemu przyciąga uwagę innych. W produkcji podeszwy wykorzystano szereg najnowszych technologii, wśród nich można wymienić zastosowanie pianki EVA, która oprócz wygody, daje też poczucie bezpieczeństwa, ponieważ świetnie amortyzuje stopy.

Modele obuwia Adidas Tubular

Adidas Tubular to nie tylko jeden model obuwia. Dostępnych jest kilka wersji, które wyróżniają się jakąś konkretną cechą. Mowa tu o sneakersach Tubular Defiant, które są najbardziej znane i to właśnie one są podstawową wersją, która jest udoskonalana. Dostępne są także buty Tubular Invader, które wyglądem przypominają obuwie sportowe do koszykówki, a cholewka wykonana jest z zamszu, co jest największą zmianą w tym modelu. Oprócz nich, wymienić można Tubular Invader 2.0., które są ulepszoną wersją poprzedniego modelu poprzez zastosowanie nie tylko zamszu, ale też nubuku. Warto też wspomnieć o Tubular Shadow, które nieco odbiegają od klasycznych Tubularów materiałem, który daje efekt 3D.

Nowością są buty Adidas Tubular X, które nawiązują do pierwszej wersji i wracają do klasyki i uniwersalności. Nawet kolorystyka jest stonowana, dzięki czemu obuwie można dopasować do wielu stylizacji.

Do czego nosić sneakersy Adidas Tubular?

Możliwości jest naprawdę wiele, a to dzięki różnym wersjom tego obuwia. Można je nosić zarówno do sportowych stylizacji, np. do legginsów, jak i do jeansów rurek, czy nawet do eleganckich marynarek. Dzięki klasycznym elementom w Tubularach, mogą być one dobrym dopełnieniem casualowych ubrań, ale też tych nawiązujących do stylu miejskiego czy nawet glamour.


  1. babu

    20 grudnia

    Te buty mają dość ciekawy design, to trzeba przyznać, musiałabym spróbować jak z wygodą 🙂

  2. Kaja

    5 stycznia

    Jeżeli są wygodne i wytrzymałe to biorę w ciemno, ale pewnie cena może nie zachwycać, jak to w przypadku markowych butów sportowych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.