READING

5 miejsc na pierwszą randkę – Katowice

5 miejsc na pierwszą randkę – Katowice

Pierwsza randka zakochani

Szukasz wyjątkowego miejsca aby spotkać się z najważniejszą dla Ciebie osobą? Chcesz jej pokazać, że bardzo Ci zależy, a klimat miejsca mógłby tylko dopomóc w zrobieniu najlepszego wrażenia. Odwiedź jak najszybciej proponowane miejsca w Katowicach.

1. Kawiarnia Akant

Wyjątkowe miejsce, które na mapie Katowic istnieje już bardzo długo. Akant zlokalizowany przy ulicy Teatralnej 9 w Katowicach, należy do Szlaku Śląskiego Bluesa, gdzie w przeszłości spotykali się znani nam muzycy. Odbywały się tam nawet eliminacje do Rawy Blues. Zamknięty na jakiś czas i ponownie otwarty przez nowego właściciela – miłośnika antyków. Trzeba przyznać, że stworzył tam niesamowity klimat. Wnętrze wypełnione zabytkowymi przedmiotami, które można kupić. Sufit, w okolicy baru wypełniony jest tabliczkami z sentencjami napisanymi przez gości. Potrafią rozbawić każdego. Jestem pewna, że to miejsce zauroczy każdego.

podobny temat:  Jak spełniać marzenia? 5 sposobów, by urzeczywistnić plany

2. Cafe & Gallery O’joj

Niezwykle klimatyczna kawiarnio – galeria, znajdująca się przy ulicy 3 maja 20, w bramie. Znajdziemy tam oprócz pysznych kaw, herbat i różnych zagranicznych rodzajów piwa, prace malarzy, rzeźbiarzy, grafików (które można zakupić). Wnętrze jest niewielkie, ale warto się tam wybrać i doznać tego czarującego klimatu. Dodatkowo są tam organizowane wernisaże, spotkania poetyckie, wieczory aktorskie lub z muzyką na żywo. Każdy może znaleźć tu coś dla siebie.

3. Jazz Club Hipnoza

Kultowe miejsce, działające w Katowicach od wielu lat. Znajduje się przy placu Sejmu Śląskiego. Słynie z bogatej oferty wydarzeń, szczególnie koncertów oraz z obłędnego jedzenia. Hamburgery, zapiekanki różnego rodzaju, ogromne porcje, za rozsądną cenę. Wiele gości przychodzi tam właśnie z powodu pysznego jedzenia. Oczywiście wybór asortymentu jest większy, wnętrze również bardzo ciekawe, dlatego na pewno zrobisz odpowiednie wrażenie na zaproszonej osobie.

podobny temat:  Jak walczyć z depresją? 5 sposobów na skuteczne leczenie

4. Cafe Kattowitz

Kawiarnia zlokalizowana przy ulicy świętego Jana 7 w Katowicach. Wnętrze stylizowane jest na XIX/XX wiek, oddają niesamowity klimat tamtej epoki. Nazwa tego miejsca nawiązuje do kawiarni, które działały w tym okresie Katowicach. Skosztujemy tam tradycyjnej kuchni śląskiej, także deserów. Będąc gościem tego miejsca można poczuć się wyjątkowo, warto poprosić naszego gościa aby ubrał się elegancko, nie jest to wymagane, ale sprawi, że chwile spędzone w tym miejscu będą dla Was wyjątkowe.

5. Klub podróżników Namaste

Jeżeli obydwoje jesteście zapalonymi podróżnikami lub chcielibyście poznać ich pasjonatów aby zmotywować się do pierwszego wyjazdu koniecznie odwiedźcie to miejsce. Organizowane są tutaj prelekcje, spotkania z podróżnikami, pokaz filmowe. Goście tego miejsca prezentują zróżnicowane typy podróżowania, dowiemy się od nich jak podróżować autostopem, jachtostopem, gdzie najlepiej się wspinać, jak kupić tanio bilety aby za grosze zwiedzać cały świat. Słuchając ciekawych prelekcji, poznając nowych interesujących znajomych, możemy napić się pysznego piwa (wybór jest naprawdę ogromny), zjeść różnego przekąski, zapiekanki, tosty. Organizowane są również wycieczki jedno lub wielodniowe w góry. Jeśli, wcześniej planowaliście się wybrać na górski szlak, ale obawialiście się, że nie macie wystarczającej znajomości wybranego terenu, warto skorzystać z tej możliwości.

podobny temat:  Jak opiekować się szczeniakiem? Młody pies w domu


podobne treści

  1. Ryś

    13 listopada

    W Namaste jest bardzo fajnie, ale czy nadaje sie na pierwszą randkę? Ja bym nie zaprosił tam dziewczyny w takiej okazji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.