READING

Oryginalne atrakcje, pomysły na wesele – czym zask...

Oryginalne atrakcje, pomysły na wesele – czym zaskoczyć gości weselnych?

Zabawa weselna

Wesela zazwyczaj organizuje się z dużym wyprzedzeniem, aby móc w miarę spokojnie wszystko przygotować. Dotyczy to także atrakcji weselnych, czyli gier, zabaw i ciekawych pomysłów, które mają zainteresować gości i sprawić, by dobrze się bawili. Jakie z nich się sprawdzą?

Jakie atrakcje na wesele?

Od lat pewnym trendem jest, aby na weselach organizować różnego rodzaju atrakcje, mające na celu zabawić gości, sprawić im przyjemność i pozwolić im na nieco rozrywki. Możliwości pod tym względem jest całkiem sporo, a niektóre z nich są już nam doskonale znane, jak choćby fotobudki, karaoke, fontanna z czekolady, czy różnego rodzaju zabawy przy muzyce i śmiechu. Możliwości i pomysły są wręcz nieograniczone, warto przyjrzeć się kilku z nich, które w pewien sposób mogą zaskoczyć naszych weselnych gości.

podobny temat:  Nietypowe pomysły na wesele. Oryginalne miejsca i sposoby na wesele marzeń

Pokaz zdjęć i filmów

Ten pomysł może wydawać się oklepany, ale wbrew pozorom jest naprawdę ciekawą atrakcją, w dodatku naładowaną całym mnóstwem pozytywnych emocji. Przygotować można je samodzielnie lub wspólnie, nierzadko takie pokazy organizują też świadkowie i najbliżsi młodej pary. Może być to w formie slajdów i śmiesznych komentarzy i z dodatkowymi efektami wizualnymi. Ciekawą opcją jest też materiał filmowy z wypowiedziami.

Pokaz barmański

Czyli gratka dla każdego konesera alkoholi. Jak wiadomo, pokazy barmańskie bywają bardzo efektowne i widowiskowe. Z pewnością więc mogą zainteresować gości, którzy z chęcią obejrzą niezwykłe wręcz akrobatyczne pokazy, które połączone są z wykonaniem smakowitych i wyjątkowych drinków.

Pokaz ognia

Chodzi konkretnie o teatr ognia, czyli widowiskowy występ artystów, którzy tańczą do muzyki przy akompaniamencie świateł ogni czy laserów. Takie pokazy pirotechniczne zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, nie tylko wśród dorosłych gości, ale szczególnie wśród dzieci. Rzecz jasna wybierając taką atrakcję, trzeba też zadbać o odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

podobny temat:  Skąd czerpać pomysły na wesele? Blogi, portale ślubne, a może współpraca z firmą organizującą wesela?

Videobudka

Czyli taka odmiana fotobudki, tylko z tą różnicą, że zamiast zdjęć, otrzymujemy krótkie filmiki, które potem staną się idealną pamiątką z imprezy. W ten sposób można nagrać wszystko, od głupich min, przez wystrzał konfetti po różnego rodzaju śmieszne reakcje. Ciekawa opcja na zabawę weselną.

Gry plenerowe

Jeżeli wesele odbywa się na świeżym powietrzu, a nie na sali, można zdecydować się także na gry plenerowe, a także gry planszowe, ale w wersji XXL. Można w ten sposób zaangażować do zabawy zarówno starszych jak i dzieci, którzy spędzą przyjemnie czas, choćby na grze w Jengę, Domino czy Memory. Wbrew pozorom możliwości jest całkiem sporo, polecane zwłaszcza miłośnikom planszówek. Dobra zabawa dla każdego.

podobny temat:  Ślub i wesele na plaży, w ogrodzie, na zamku… Jakie jeszcze oryginalne pomysły na wesele i ślub?

podobne treści

  1. Aneta Boritzka

    25 kwietnia

    Faktycznie gdy byłam na jednym weselu pokaz barmański bardzo mi zaimponował. Pewnie w zależności ile jakiego barmana się trafi ale ten pokaz zapadł mi w pamięć.

  2. Aneta

    25 kwietnia

    Ja swoich gości na weselu zaskoczyłam dodatkowym zespołem, który przyjechał na 2 h – muzyka na trąbkach i saksofonie – goście było pod wrażeniem!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.