READING

Elektroniczne nianie w wersji profesjonalnej, jaką...

Elektroniczne nianie w wersji profesjonalnej, jaką wybrać?

Noworodek na dłoni

Elektroniczna niania jest urządzeniem, które może okazać się bardzo pomocne w opiece nad dzieckiem, umożliwi nam widzenie i słyszenie naszej pociechy na odległość. Niektórzy rodzice wprost nie wyobrażają sobie życia bez elektronicznej niani, a na rynku jest sporo modeli w bardzo atrakcyjnych cenach. My jednak skupimy się na profesjonalnym sprzęcie i przyjrzymy się jego funkcjom.

Elektroniczna niania Xblitz Kinder

Wydawać by się mogło, że urządzenie do opieki nad dzieckiem niewiele może zmienić, a jednak Xblitz Kinder to zaawansowana elektroniczna niania (dostępna na: lucann.pl), która daje pełny podgląd na to co dzieje się z maleństwem. Jak to możliwe? Dzięki temu, że ustawisz wideo będziesz widzieć wszystko co dzieje się z dzieckiem, sprawdzisz nawet temperaturę w pokoju dziecka. Nie mówiąc już oczywiście o udogodnieniach takich jak możliwość usłyszenia głosu dziecka jak i przemówienia do niego. Pozwala to na ciągłe kontrolowanie sytuacji w pokoiku pociechy, a ponadto niania Xblitz Kinder posiada 8 zaprogramowanych kołysanek, które można uruchomić na odległość. Warto tu także wspomnieć o zasilaczu z wbudowanym akumulatorem, który umożliwia przenoszenie odbiornika w dane miejsce bez utraty łączności z dzieckiem.

Kolaż niania elektroniczna

D-LINK DCS-825L EyeON Baby

Model ten pozwoli sprawdzać aktywność maluszka zarówno w dzień jak i w nocy. Kiedy w pokoju jest ciemno, kamerę można włączyć na tryb podczerwony, który nie budzi dziecka, a za to ma podgląd na łóżeczko. Gdy dziecko się przebudza, rodziców powiadamia specjalny czujnik ruchu. Oprócz tego sprzęt posiada czujnik temperatury oraz głośnik, przez który odtwarzane są kołysanki. To jednak nie wszystko – nagrania i zdjęcia archiwizowane są karcie micro SD, dzięki której można je odtworzyć na komputerze. Ten model elektronicznej niani dobrze współpracuje z iPhonami i systemem Android w telefonie.

PHILIPS AVENT SCD560/00

Zasięg tej elektronicznej niani jest ogromny, więc z powodzeniem może być używana w dużych domach. Sprzęt ten wykrywa odgłosy i nadmierny ruch dziecka w nocy powiadamiając o tym rodzica. Podczas gorących oraz zimowych nocy, urządzenie nieustannie monitoruje temperaturę w pokoju dziecka. Nie trzeba się tu także obawiać braku kompatybilności nadajnika i odbiornika – jeśli jeden z nich znajdzie się poza zasięgiem, zostaje włączony alarm. Oprócz tego elektroniczna niania posiada wyświetlacz LCD, który pokazuje główne parametry pracy sprzętu.

SWITEL BCF 827

Ta elektroniczna niania posiada funkcję, która pozwala monitorować sytuację w pokoiku dziecka z różnych stron. To zasługa czterech kamer, które pracują jednocześnie. Obraz z nich jest przekazywany do kolorowego wyświetlacza LCD. Mało tego, można także wykonać zbliżenie obrazu dzięki cyfrowemu zoomowi. Kamery nie muszą pracować w trybie ciągłym, może je uruchomić ruch lub hałas w pokoju maluszka. Ten model elektronicznej niani może także służyć jako nocna lampka.

Profesjonalne nianie elektroniczne posiadają także funkcję monitora oddechu, co może zapobiec syndromowi nagłej śmierci łóżeczkowej. Jeśli posiadamy duży dom, warto zdecydować się na urządzenie o dużym zasięgu. A jeśli nasz maluszek jest niespokojny, najlepiej wybrać taki sprzęt, który będzie reagował na jego ruch. Z pewnością niania elektroniczna przyda się tym rodzicom, którzy posiadają spory dom, pracują zdalnie, ich dziecko jest wcześniakiem, mają jeszcze inne dzieci, często odwiedzają ich goście. Obecnie funkcje niań elektronicznych są tak rozbudowane, że warto zastanowić się nad tym, czego tak naprawdę oczekujemy. Na pewno warto zwrócić uwagę na parametry takie jak zasilanie i zasięg, a także sam monitor. Obraz przez niego generowany powinien być wyraźny, tak, by lepiej obrazował sytuację w łóżeczku i pokoiku maluszka.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.