READING

Klocki COBI – czym się wyróżniają, co o nich...

Klocki COBI – czym się wyróżniają, co o nich wiesz?

klocki cobi seria pingwiny z madagaskaru

Uwielbiałeś spędzać czas na układaniu przeróżnych, kolorowych konstrukcji? Z niecierpliwością oczekiwałeś świąt z nadzieją, że znajdziesz pod choinką kubełek wypełniony po brzegi różnobarwnymi elementami? Klocki LEGO – dziecięce marzenie każdego z nas! Ale czy wiedziałeś, że na polskim rynku również działa firma, która jakością produktów i usług dorównuje duńskiemu konkurentowi? Klocki COBI – światowy standard w rodzimym wydaniu! Co warto o nich wiedzieć?

1. Historia firmy

Firma COBI została założona w 1987 roku. Początkowo jej działalność skupiała się na produkcji gier planszowych i puzzli. Pierwsze klocki szyldu COBI zostały wypuszczone na rynek w 1992 roku. Od prawie 25 lat firma cieszy się niesłabnącą popularnością wśród fanów kolorowych układanek, nie tylko w Polsce ale również za granicą. Produkty firmy COBI są znane w ponad 60 krajach świata, od Rosji poprzez Europę Zachodnią i Stany Zjednoczone, aż po Australię.

2. Nauka poprzez zabawę, czyli z historią za pan brat

Czym COBI przyciąga swoich klientów? Historią! Specjalne limitowane edycje, upamiętniające najważniejsze wydarzenia naszej rodzimej i zagranicznej historii, to prawdziwa gratka dla koneserów! Zestawy jubileuszowe, wydane z okazji 600-lecia Bitwy pod Grunwaldem czy 70-lecia Powstania warszawskiego, ucieszą każdego fana wojennych opowieści. Klocki konstrukcyjne COBI to dobra jakość za niewielką cenę (zobacz na www.urwis.pl/klocki/klocki-cobi)! Wystarczy tylko kilkanaście złotych, abyś stał się szczęśliwym posiadaczem wspaniałej, militarnej kolekcji. Na co więc czekasz?

klocki cobi seria o powstaniu warszawskim

3. Kreatywność kluczem do sukcesu

W bogatym katalogu produktów COBI znajdziesz zabawki oparte na licencji znanych zagranicznych marek. Klocki imitujące najbardziej rozpoznawalne produkty takich firm jak FIAT, Chrysler, Boening czy Nickleodon cieszą się od lat, niezmiennym zainteresowaniem ze strony klientów. Jednak to co dla firmy jest najważniejsze, to zabawki tworzone na podstawie autorskich pomysłów.

Nieszablonowe projekty zachwycają fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych propozycji polskiego producenta. Może więc i Ty, w poszukiwaniu idealnego prezentu lub sposobu na udany weekend, odwiedzisz jego stronę internetową? Gwarantujemy, że nie pożałujesz!

4. Klocki konstrukcyjne firmy COBI – światowa jakość za niewielką cenę

Myślisz, że jedynie klocki oznaczone logo duńskiej firmy to gwarancja jakości i dobrego wykonania? Mylisz się! Polska marka, na tym gruncie, śmiało konkuruje ze swoim zagranicznym odpowiednikiem. I jest to bardzo wyrównana walka! Decydując się na zakup rodzimego produktu masz gwarancję, że za niezbyt wygórowaną cenę otrzymasz produkt, którym twoje dziecko będzie się z przyjemnością bawiło.

klocki cobi seria o policjantach

Klocki COBI są kompatybilne z innymi tego typu zabawkami. Takie rozwiązanie daje Twojemu dziecku możliwość budowania większych i bardziej skomplikowanych konstrukcji. Dzięki temu rozwinie ono swoją kreatywność i zdolności manualne. To także ulga dla Twojego portfela! Wybierając klocki COBI niewielkim kosztem sprawisz swojemu maluchowi wiele radości na długie lata! Kup już dziś!


  1. Janusz

    5 października

    W sumie ciekawe rzeczy można z nich budować. Podobne do lego, czy nie?

  2. Kalia

    21 lipca

    Dla małych dzieci to doskonała zabawa, a także poniekąd nauka, Cobi i Lego, to moja ulubiona seria klocków

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.