READING

Gdzie wypożyczyć auto w Szczecinie?

Gdzie wypożyczyć auto w Szczecinie?

widok na Szczecin

Potrzebujesz wypożyczyć samochód w Szczecinie, ale nie wiesz, która z działających w tym mieście wypożyczalni ma ofertę najlepiej pasującą do twoich potrzeb? Przyjrzyjmy się kilku możliwościom, jakie masz.

Mega Tanio

Ta sieć wypożyczalni w Szczecinie prowadzi wynajem samochodów w dwóch punktach, jeden mieści się na lotnisku Szczecin – Goleniów, można więc zaraz po przylocie do miasta zatroszczyć się o odpowiedni pojazd, drugi natomiast znajdziemy na ulicy Krzywoustego.

Co jest ważne z perspektywy kogoś, kto chce wypożyczyć samochód? Między innymi dyspozycyjność. Jak możemy przeczytać na wypozyczalnia-aut24.pl/wynajem-samochodow-szczecin/, wypożyczalnia aut Mega Tanio działa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Dobrze wiedzieć, że o każdej porze dnia i nocy mamy możliwość wypożyczenia tam samochodu. To daje poczucie pewności, bo przecież któż z nas może wiedzieć, czy nie zaskoczy go kiedyś jakaś nieprzewidziana sytuacja i nie będzie nagle potrzebował samochodu?

Co jeszcze zwraca uwagę w przypadku tej wypożyczalni? Na pewno doświadczenie – utrzymuje się ona na rynku już od ponad dekady. Żeby przez te wszystkie lata zachować konkurencyjność i utrzymać ją również w przyszłości, pracownicy byli i są regularnie doszkalani. Dzięki temu stałemu poszerzaniu wiedzy, mogą zawsze być na bieżąco i jak najlepiej doradzić klientowi rozglądającemu się za autem, które dostosuje się do jego potrzeb.

99rent

Ta sieć wypożyczalni również może się pochwalić dziesięcioletnim doświadczeniem. Jej specjalnością jest wynajem krótkoterminowy. Jeśli zdecydujemy się na takie rozwiązanie, będziemy mogli na okres nie przekraczający trzydziestu dni wynająć auto z zastosowaniem uproszczonych procedur. Dzięki takiemu ograniczeniu formalności, wszystko odbywa się błyskawicznie. Samochód można zarezerwować nawet zaledwie godzinę przed wynajmem.

W koszty wliczone jest ubezpieczenie, serwis, rozliczenie ewentualnych szkód komunikacyjnych, a także sezonowe opony. Warto wspomnieć, że wypożyczalnia 99rent zdobyła kilka prestiżowych nagród, wśród których można wymienić takie jak Diament Forbes, Fleet Derby czy Ekoflota.

mężczyzna za kierownicą

Car Net

Ta wypożyczalnia działa na naszym rynku od niemal dwu dekad. W jaki sposób udało jej się na nim tak długo utrzymać? Nie ma tu sekretu – to głównie dzięki różnorodności oferty i jakości oferowanych samochodów. Jeśli chodzi o różnorodność, to znajdziemy tu praktycznie wszystko – są samochody osobowe, dostawcze użytkowe, z silnikami Diesla lub benzynowymi, ze skrzynią biegów automatyczną albo manualną. Nie ma obawy, że nie znajdziemy wśród tego bogactwa samochodu spełniającego nasze oczekiwania.

Inną sprawą jest, jak wspomnieliśmy, jakość pojazdów. W Car Net najwyraźniej filozofia jest taka, że dobre auto to nowe auto, toteż pilnuje się tu, by oferowane klientom samochody nie liczyły sobie więcej niż dwa lata.

PoloAuto

W tej wypożyczalni cykl wymiany floty również jest dwuletni, więc i tu mamy do czynienia wyłącznie z najnowszymi samochodami. Znajdziemy tu szeroką ofertę samochodów osobowych i dostawczych, a nawet busów. Zapewnia się też klientów, że oferowane ceny należą do najniższych na rynku. Dodatkowe bezpłatne opcje przy wypożyczaniu to nawigacja i CB radio.

PoloAuto umożliwia wynajęcie samochodu na lotnisku Szczecin – Goleniów. Procedury są proste, więc mamy pewność, że nie spędzimy tam dużo czasu. Formalności załatwiane są tak szybko, że cała ta operacja rzadko przekracza 10 minut.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website.